Saç Dökülmesi ve Saç Çıkarması için En İyi Şampuan Ürünü L-Recapin Set

LR Recapin nasıl kullanılır? Faydaları

Erkeklerin en büyük kabusların biri de saç dökülmeleridir. Gerek yaş itibari ile gerek stres ve sıkıntı itibari ile dökülmeye başlayan saçlarınız için yeteri bakımı yapıyor musunuz?  Sadece inşallah dökülmez diye dua etmek yerine gerekli olan saç bakımınızı yaptığınız zaman ve saç dökülmesini engelleyecek ürünler kullandığınızda oldukça etkili sonuçlar alacak ve gür saçlı biri olarak hayatınıza devam ediyor olacaksınız. Peki LR Recapin (Eski ürün ismi LR Classics Concept) nasıl kullanılır? L-Recapin faydaları nelerdir daha ayrıntılı öğrenmek ister misiniz?  L-Recapin ürünü erkeklerde yaşa bağlı olarak değişen dökülmelerden dolayı, derinlemesine bir şekilde saç köklerine nüfus ederek dökülmeler ile savaşarak yeni saç köklerinin çıkmasında ve mevcut saç köklerinin güçlenmesini sağlar. 

Saç dökülmelerine karşın etkili ürün

Saç dökülmelerine karşı en etkili ürünleri yıllarca arayıp durdunuz hatta yüksek maliyetler ödediniz. Artık sizler için LR saç dökülmelerine karşın en etkili ürünü ile hizmet veriyor olacak. Saçların büyümesi ve güçlenmesi için içinde birçok etkin madde barından bu ürün ile erkekler saçlarının o eski gür hallerine tekrardan kavuşuyor olacak.

L-Recapin içerdiği Mutli Vitaminler ile güçlü bir saç çıkarıcıdır. L-Recapin içerdiği flavonoit (turunçgillerden elde edilir), oneanol yağları (zeytin ağacı yapraklarından elde edilir), Biotinyl-GHK (Multi Vitamin), Apigenin saç köklerinin güçlendirilmesi ve yeni saç köklerinin oluşumu için ciddi etki sağlayan bir ürün olarak üretilmektedir.

Saç dökülmelerine iyi gelen bakımlar:

L-Recapin Set Nasıl Kullanılır ?

L-Recapin faydaları arasında hem saçınıza yapılan bakım hem de dökülmelerine karşı açılan savaşı görebilirsiniz. Bu alanda iki farklı ürün öneriyoruz. Biri de L-Recapin şampuan biri de L-Recapin Tonik olarak kullanım yapabilirsiniz. Bu her iki ürünü de saçlarınıza mutlaka masaj yaparak iyice yedirmelisiniz. Bu sayede saç derinize nüfus edecek ve gerekli bakım yapılmaya başlanarak saçlarınız daha sağlıklı bir şekilde yeniden yapılanıyor olacaktır.Bilgilendirme: L-Recapin şampuanı, L-Recapin tonik uygulaması yapılmadan önce kullanılmalıdır.

Önemli Not: L-Recapin Tonik temizlenmemiş kirli saçlara uygulanmamalıdır. Bu sebeple Tonik uygulaması yapmadan önce saç ve saç derisinin derinlemesine temizlenmesini sağlayan L-Recapin Şampuan ile saçlar kirden arındırılmalıdır. Şampuan ile saçlarınızı yıkadıktan sonra saç diplerinize L-Recapin Tonik şişesinden parmaklarınıza dökerek saç diplerinize, başınıza masaj uygulaması yapar gibi uygulama yapmalısınız. L-Recapin Tonik ile saç dökülmelerinin önüne geçilmek ve yeni saçların çıkması isteniliyorsa Tonik uygulamasından önce mutlaka şampuan ile saçların yıkanması gerekmektedir.

L-Recapin Yapılan Testlerde Ciddi Başarılar Elde Eden Bir Üründür:

Dermokozmetik ürün testleri ile ön plana çıkmış olan DermaTronnier GmbH firması L-Recapin ürünlerini 120 gün boyunca gönüllü olan 20 kişi üzerinde test yapmıştır.Dipnot: LR Ürünleri hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. 120 günün sonunda L-Recapin ürününü saçlarına uygulayan kişilerin toplamında  %76 oranında saç dökülmesi engellenmesi ve yeni saç çıkarılması tedavisinde başarı sağlanmıştır. Elde edilen bu başarıya ek olarak L-Recapin ürünlerinin, vücudun kan dolaşımını arttırdığı ortaya çıkartılmıştır

Kadınlarda saç dökülmesi

Erkeklerde sorun haline geldiği gibi kadınlarda da saç dökülmesi oldukça sıkıntılar yaratıyor. Özellikle hamilelik sonrası ve obezite ameliyatı sonrası çok fazla saç dökülmesi yaşayan kadınlarda artık L-Recapin ile sonuç alınabilecek. Hem şampuan hem de tonik düzenli olarak kullanılarak içinde yer alan özel bitkisel karışımlar sayesinde, aynı zamanda içeriğinde bulunan Aloe Vera ile saçlarınız hiç olmadığı kadar sağlıklı bir hal almaya başlıyor olacak. Düzenli olarak kullanarak  LR saç bakım ürünleri ve LR saç dökülmesine karşı olan ürünlerinin faydasını görmüş olacaksınız.

BURADAN İHTİYACINIZA GÖRE TÜM ÜRÜNLERİ BULABİLİRSİNİZ.

Buradan Üye olarak L-Recapin Setini katalog fiyatı üzerinden %28 indirimli alabilirsiniz.

Ürünleri satın almak için buradan başvuru yapabilir, üye olarak ihtiyacınız olan tüm ürünleri %28 indirimli alabilir, ayrıca katalog fiyatı üzerinden satışını yaparak ek gelir kazanabilirsiniz.

Buradan Bize Ulaşabilirsiniz

İstediğiniz herhangi bir LR Aloe Vera ürününün satışı için bizlere başvurmanız yetecektir. Arzu ederseniz çok daha kapsamlı bir bilgi alabilir ya da ekibimize katılarak yapacağınız satışlar ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. LR ürünleri herkesi büyüleyecek ve en etkili içerikler ile herkesin vazgeçilmezlerinden biri olmayı sürdürüyor olacaktır.

Facebook Yorumları

YORUM BIRAK.