Burada olduğunuza göre LR İş ortağı olmak için karar verdiğinizi düşünüyoruz. LR firmasında doğrudan satış yapan tüm üyeler LR’nin iş ortağı olarak kabul edilir.Ülkemizde özellikle çalıştıkları işe ek olarak yada sebeplerinden dolayı çalışamayan girişimci ruhlu insanların ek kazançlar elde etmek için iş ortağı olduğu LR Health & Beauty firması iş ortaklarının hakkını koruyan ve pozitif kazançlar sağalayan prim yönetmeliğine sahip firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Sistemi bir yerlerden duydunuz ben bu işi yapabilirim dediniz ama net bilgilere sahip değilsiniz. Aşağıdaki ve bilgi sistemlerini içeren diğer konuları okuduğunuzda sizde LR uzmanı bir iş ortağı olabilirsiniz.

İlk olarak buradan LR sistemine giriş için paketini seçtiniz akabinde başvuru formunu doldurarak üyelik işlemlerini başlattınız. Başvuru formunda hangi üyelik paketini seçeceğinizi belirtmelisiniz. (Tüm başvurulara 180 dakika içinde geri dönüş yapılmaktadır)

Sisteme üye oldunuz ve üyelik bilgileriniz tarafınıza iletildi.

Seçtiğiniz pakete ait ürünler, kataloglar, fiyat listeleri elinize kargo yolu ile ulaştı.

Ürünleri denediniz kullandınız kalitesinden emin oldunuz bir kısmını denettirme amaçlı ayırdınız, testerları koklattınız ve çevrenizden yada çevrenizde olmayan kişi ve kişilerden sipariş aldınız. (Bu iş için hedefiniz ciddi primler kazanmak ve yeni üyeler kazandırmak ise LR İş Geliştirme Paketi en uygun paket olarak ön plana çıkmaktadır. Fiyatı ile beraber size sunulan ürünler hem kullanım açısından hemde elinizde bir çok ürün olması açısından satışlarınızda çok faydalı olacaktır)

Daha sonra buradan sisteme giriş yaptınız. Aldığınız siparişleri sistemden giriş yaptınız ve teslim adresini yazarak işlemi tamamladınız. Ürünleri alış fiyatından aldığınız için alıcı kişiye %40 karlılık ile satmış oldunuz. Siparişlerin tahsilatı ve kargo detaylarını LR Ödeme ve Kargo Sistemi sayfasında bulabilirsiniz.

Sizin %40 karlılığınız katalog fiyatlarına denk geldiği için, hiçbir zaman ürün almak isteyen kişileri yanıltmayacaktır.

Daha sonra tekrar buradan sisteme giriş yaptınız ve profil sayfanız önünüze geldi. Ciro sekmesinden yapmış olduğunuz satışlara ilişkin puanlar önünüze çıktı.

Satışlarınıza ilave olarak  yeni ekip arkadaşlarınızı sisteme kendi üzerinizden kayıt ettiğinizde ekibinizin yapacağı tüm yeni satışlar ve yeni üyeliklerden gelen puanlar ile de kazanmaya başlarsınız. 1 kişi başladığınızda elde ettiğiniz ciroyu 10 kişilik bir ekibiniz ile 10 katına çıkarmanız mümkündür.

Yapmış olduğunuz cirolara göre LR Health & Beauty tarafından yayınlanmış olan şeffaf prim sistemi ile kısa sürede tanışacaksınız. Sisteme üye olurken iletmiş olduğunuz IBAN hesap numarasına LR Health & Beauty firması tarafından her ayın 15. günü primleriniz yatırılır.

Artık satmaya başladınız, ekibiniz kurulmaya başladı cirolarınızı hesaplamaya başladınız. LR Prim Sistemi sayfasına giderek primlerin ( kazançların) nasıl hesaplandığını öğrenebilir ve her ay yapmış olduğunuz ciroya göre ne kadar prim, ünvan ve ödül alacağınızı önceden hesaplayabilirsiniz. LR Ünvanlar ve Araç Ödül Sistemi sayfasına giderek daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

BURADAN LR PRİM SİSTEMİ SAYFASINA GİDEBİLİRSİNİZ