LR İş ortağı olmak istyorsunuz. www.aloeveratruye.com sitesinde yayınlanmış olan tüm bilgileri okudum, ben bu işi yaparım diyorsunuz ve paket seçmek istiyorsunuz. Seçeceğiniz paketlere buradan tekrar göz atabilirsiniz.

LR Serbest Seçim Paketi genellikle satış odaklı olmayı tercih etmeyen yıl içinde yapacakları alışverişi LR’ye üye olarak katalog fiyatlarından %28 indirimli almak isteyenlerdir. 99 TL

LR Tanıtım Seti Paketi, satış  odaklı ve kazanç elde etmek isteyenlerin tercih ettiği pakettir. Ürünlerin katalog fiyatları daha yüksek olduğu için üye olduğunuzda %28 indirimi hak kazanır ve alış fiyatını topladığınızda 250 TL’ye paketi satın almaktasınız. LR Tanıtım Seti içeriğini buradan tekrar inceleyebilirsiniz.

LR İş Geliştime Paketi ise, ben bu paketten üye olarak, satış için elimde zengin ürün çeşitliliği yaratmak istiyorum, daha fazla ürün denetmek istiyorum, bir çok ürün gamından satış yapmak istiyorum. Kısa zamanda Ünvan, şirket aracı ve ekip kurarak ciddi kazançlar elde etmek isteyenlerin paketidir. (Üye olarak 439 TL’ye satın alabilirsiniz.Katalog Fiyatları üzerinden %28 indirim yapılmış halidir.)

Yukarıdaki paketlerden seçim yaptınız ve buradan iş ortağı olmak için başvuruda bulundunuz. Ödeme konusunu merak ediyorsunuz. Ödemeyi :

Kapıda nakit seçeneğini belirterek alabilirsiniz (+5 TL kapıda ödeme işlem ücreti alınır)

Kapıda Kredi kartı (Taksit yapılamıyor, +5 TL kapıda ödeme işlem ücreti alınır)

EFT / Havale Üyelik paketinizi eft yada havale yaparak almak istiyorsunuz. Size üyelik aktifleştirme için geri dönüş yapıldığında tüm çalışılan bankaların hesap numaraları tarafınıza iletilir. EFT yada havaleyi belirtilen hesaba gönderdiniz, akabinde ödeme dekontunu sizin ile irtibatta olan LR İş Ortağına göndererek işlem tamamlanır. İş ortağı yeni ekip üyesinin ödeme ve  başvuru formu ile birlikte sisteme girişini sağlar.

Şirket merkezine kredi kartı  Kredi kartı bilgileri şirkette saklanmamaktadır. Güvenle günde milyonlarca insan LR sisteminden kredi kartı ile alışveriş yapmaktadır. Sipariş etmiş olduğunuz paket yada ürünlerin toplam puan değeri (pw) 200’ü geçiyor ise sistemde onaylı anlaşmalı bankaların kredi kartlarına 3 taksit seçeneği uygulanarak ödemeyi geçebilirsiniz).

Online kayıt formunda online kredi kartı ile ödeme : İş ortağı olmak isteyen kişi bilgilerini kendisini üye yapacağı iş ortağına iletir. Bilgilerinizi paylaştığınız iş ortağı sisteme daha önce ödeme yaparak üye olmuş bir iş ortağıdır. Daha sonra sizi üye yapan iş ortağı buradan sistemde sizden almış olduğu başvuru bilgilerine istinaden bilgilerinizi sisteme kayıt eder. Kayıt sonrası seçtiğiniz ürünler kargo ile ulaşım adresine teslim edilir. VADE FARKI ödenerek 9 taksite kadar ödeme yapılabilir . (Anlaşmalı kartlar ile geçerlidir.)

LR ürün kalitesi ile beraber operasyonel tedarik zinciri konusunda tamamen güvenebileceğiniz şirkettir.