LR Health & Beauty firması 30 yılı geçmiş olan ürün deneyimi ile beraber kullanıcılarına Alman mühendislik çalışmaları ile üretilmekte olan doğal ve kaliteli ürünleri sunmaya devam etmektedir. İş ortaklarına sunmuş olduğu şeffaf ve sınırsız pazarlama planı sayesinde LR üyesi olarak satış yapan iş ortakları her ay prim kazanma şansına sahip olmaktadır. LR sisteminden yapılan her satış katalog fiyatından %28 iskonto yapılarak alınır ve %40 karlılık oranı ile satılır. Bu kazançlar ile beraber sahada çalışmalarını yürütmeye başlayan iş ortakları yapmış oldukları başarılara paralel olarak belirlenmiş olan kademeye göre şirket tarafından araç konsepti sunulur. Şirkete hiçbir kullanım hakkı ödenmeden sadece yakıtınızı kendiniz karşılayarak şirket aracına sahip olunur. Daha fazla ciro elde etmek, satış başarıları yakalamak için şirket aracı, iş ortakları için  önemli bir satış desteğidir.

Sistemden yapılan her satış, sisteme yapılan her yeni üye, sisteme yapmış olduğunuz üyenin satışı, sisteme yapmış olduğunuz üyenin üyesi, sisteme yapmış olduğunuz üyenin üyesinin satışları şeklinde giderek ekibinizi genişletebilir, yapmış olduğunuz üyeler ve sonradan üyelerinizin yapmış olduğu tüm üyelerden ve satışlarından doğrudan puan kazanarak alacağınız aylık primleri arttırabilirsiniz.

Örnek Ekip Görseli: (Yapacağınız satışlar ve yeni üyeler ile resimde yer alan iş ortağı ekip üye sayınızı sınırsız olarak arttırabilirsiniz. Akabinde girişte ufak gözüken fakat ekibinizi arttırdıkça kazanabileceğiniz 6 haneli primleri görebilirsiniz.)

Örnek Ekip : LR İş Ortağı oldunuz. Ürünleri %40 karlılık ile satarken kazandığınız paranın yanında, üye kazanarak gelecek olan puanlar ile prim katsayınızı arttırmak ana hedefiniz olsun.Ekip sayınızı arttırarak belli bir süreden sonra otomatik olarak ciro artışı sağlamak için 3 üye daha kazandığınızı varsayalım. Ekibinize giriş yapan 3 üyede satışlara başladı. Sattıklarından kendileri kar ve puan elde ederken sizde onların sattıklarından puan kazanmaya başladınız. Belli bir süre sonra veya kısa süre içinde ekibe giren 3 yeni üyenizde 3’er adet yeni üye kazandırmaya başladı, sonrasında üyelerin üyeleri de 3’er adet yeni üye almaya başladı, ekibiniz çoğaldı (Hesapladığınızda kendiniz ile beraber 40 kişilik bir ekip oldunuz. (1+3+9+27 = 40)Ekibin yapacağı tüm satışlar ve kazanılan puanlar üyeler ile beraber sizede yazılmaktadır. Bu sayıyı sınırsız bir şekilde arttırmak sizin elinizde) buna paralel satışlar artmaya, puanlar artmaya başladı.

Bu noktada artık siz bir ekip lidersiniz. Siz ve ekibiniz bağlantılı olarak ciddi primler, ödüller, şirket aracı elde etmeye başladınız, ya da çok yakınsınız. İlk zamanlarda biraz zor gelebilir fakat ekip sistemini oluşturmaya başladıktan sonra göreceksiniz herşey otomatik olarak işlemeye başlayacak.

Özellikle esnek mesai saatleri isteyen, ben satmayı seviyorum diyebilen, mevcut işinin yanında güvenilir ek kazanç isteyen, yapmış olduğu cirolar sayesinde ödüllerden, şirket araçlarından faydalanmak isteyen girişimciler için aylık aidat bedeli, aylık satış zorunluluğu olmayan, adil prim sistemi uygulanan bir iş ortaklığı olarak tarif edebiliriz. Sizde LR iş ortağı olmak istiyorum diyorsanız en net hali ile anlatılmış olan LR sistemi bilgilendirme yazılarını okuyarak LR İş Ortağı Olmak için Başvuru Formunu doldurabilirsiniz.

LR ÜYELİK SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIYOR (İŞ ORTAĞI OLMAK NEDİR) KONUSU

LR ÜYELİK PAKETLERİ KONUSU

LR PRİM SİSTEMİ KONUSU

LR ÜNVAN VE ARAÇ ÖDÜL SİSTEMİ KONUSU

LR ÜYELİK PAKETLERİ VE ÖDEME SİSTEMİ KONUSU