Üyelik paketinizi seçtiniz ve iş ortağı üyeliği başlatmak için başvuru formunu doldurdunuz. Yapılan geri dönüş sonrasında üyelik bilgilerinizi ilettiniz ve sisteme üyelik girişiniz sağlandı. Bu işlemler sonrası hem telefonunuza hemde üyelik bilgilerinizi verirken belirtmiş olduğunuz mail adresinize sisteme iş ortağı olarak giriş yaparken kullanacağınız iş ortağı ID numarası ve şifresi tarafınıza iletildi.

Artık sisteme girmeye ve satmış olduğunuz ürünlerin siparişlerini sistemden çekmeye başladınız.

Giriş aşaması sonrasında gün geçtikçe ciro arttırmaya ve yeni üye alma sayınızı arttırmaya başladınız. Göstermiş olduğunuz yükseliş grafiğine göre LR iş ortaklarına ünvanlar ve ödüller vermektedir.

LR Ünvanları ve Ödülleri:

Paketiniz ile gelecek olan katalog ve bilgilendirme kitapçıklarında da belirtildiği üzere LR ünvanları ve ödülleri hiyeraşi sistemine göre aşağıdaki gibi sıralanmaktadır:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LR SEIKO SAATLERİ

LR üyesi olduktan sonraki ilk üç ay içinde yapılması şartıyla, ilk üç ayın herhangi bir ayında kişisel puan ve grup puan toplamlarınız 2.000 PW ‘ye ulaştığında ve ekibinize 2 yeni üye eklediğinizde, LR Saat hediyeleri içinde seçtiğiniz 650 TL değerindeki SEIKO saati alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior Manager 1 ay süresince yapmış olduğunuz satışlardan 4.000 PW grup puan,250 PW kişisel puan ve ekibinize en az 250 PW değerinde 3 üye dahil ettiğinizde Junior Manager ünvanını kazanırsınız. Ünvanı aldıktan sonra üç ay üst üste kişisel ve grup puan toplamlarınız 4.000 PW’ye ulaştığınız an Samsung Tablet      hediyesi alabilirsiniz.

Manager 1 ay süresince 8.000 PW grup puanına ek olarak 250 PW kişisel puan ve ekibinize en az 250 PW değerinde 4 üye dahil ettiğinizde Manager ünvanını kazanırsınız. Ünvanı aldıktan sonra üç ay üst üste kişisel ve grup puan toplamlarınız 8.000 PW’ye ulaştığı an Samsung Telefon hediyesi alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior Takım Lideri 1 ay süresince 12.000 PW grup puanı,250 PW kişisel puan ve ekibinize en az 250 PW değerinde 6 yeni üye dahil ettiğinizde zaman Junior Takım Lideri ünvanını kazanırsınız. Ünvanı aldıktan sonra üç ay üst üste kişisel ve grup puan toplamlarınız 12.000 PW’ye ulaştığınız an Renault Clio veya Opel Corsa (LR firması ülkemiz için Renault Clio veya Opel Corsa modellerini belirlemiştir. Araç modelleri ülkeye göre farklılık göstermektedir.) kiralık şirket arabası alabilirsiniz. Hak ettiğiniz şirket aracının bakım masrafları, sigortası, vergisi LR firması tarafından karşılanır. Siz sadece yakıt masrafını karşılarsınız.

Takım Lideri 3 ay süresinde 16.000 PW grup puanı,100 PW kişisel puan ve 3 ay süresince ekibinizde en az 8 yeni üye dahil ettiğinizde Takım Lideri ünvanını kazanırsınız. Renault Clio veya Opel Corsa (LR firması ülkemiz için Renault Clio veya Opel Corsa modellerini belirlemiştir. Araç modelleri ülkeye göre farklılık göstermektedir.) kiralık şirket arabası alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizasyon Lideri 6 ay süresince 24.000 PW grup puanı,100 PW kişisel puan ve 6 ay süresince ekibinize en az 250 PW değerinde üye kazandırdığınız an Organizasyon Lideri ünvanını kazanırsınız. LR firmasında Organizasyon Lideri ünvanına hak kazanan iş ortakları  şirket aracı olarak Mercedes A180 aracını kullanırlar. Hak ettiğiniz şirket aracının bakım masrafları, sigortası, vergisi LR firması tarafından karşılanır. Siz sadece yakıt masrafını karşılarsınız.

Bronz Organizasyon Lideri 6 ay süresince 100 PW kişisel puan ve 6 ay süresinde prim kazanma şansına sahip en az 250 PW değerinde 12 kişi ve bu üyelerin içinden 2 x %21 seviye (ekip içinde 2 Yeni üyenin en az kişi başı 12.000 PW yaparak Junior Takım Lideri ünvanına sahip olması) + 12.000 PW rest ciro oluştuğu zaman Bronz Organizasyon Lideri ünvanını kazanırsınız. LR firmasında Bronz Organizasyon Lideri ünvanına hak kazanan iş ortakları  şirket aracı olarak Mercedes A180 aracını kullanırlar. Hak ettiğiniz şirket aracının bakım masrafları, sigortası, vergisi LR firması tarafından karşılanır. Siz sadece yakıt masrafını karşılarsınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Gümüş Organizasyon Lideri 6 ay süresinde 100 PW kişisel puan ve 6 ay boyunca prim kazanma şansına sahip en az 250 PW değerinde 12 kişi ve bu üyelerin içinden ve 4 x %21 seviye (ekip içinde 4 Yeni üyenin en az kişi başı 12.000 PW yaparak Junior Takım Lideri ünvanına sahip olması) + 12.000 PW rest ciro oluştuğu zaman Gümüş Organizasyon Lideri ünvanını kazanırsınız. LR firmasında Gümüş Organizasyon Lideri ünvanına hak kazanan iş ortakları  şirket aracı olarak Mercedes C180 aracını kullanırlar. Hak ettiğiniz şirket aracının bakım masrafları, sigortası, vergisi LR firması tarafından karşılanır. Siz sadece yakıt masrafını karşılarsınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Altın Organizasyon Lideri 6 ay süresince 100 PW kişisel puan ve 6 ay süresince prim kazanma şansına sahip en az 250 PW değerinde 12 kişi ve bunun içinden 7 x %21 seviye (ekip içinde 4 Yeni üyenin en az kişi başı 12.000 PW yaparak Junior Takım Lideri ünvanına sahip olması ) + 12.000 PW rest ciro oluştuğu zaman Altın Organizasyon Lideri ünvanını kazanırsınız. LR firmasında Altın Organizasyon Lideri ünvanına hak kazanan iş ortakları  şirket aracı olarak Mercedes E serisi aracını kullanırlar. Hak ettiğiniz şirket aracının bakım masrafları, sigortası, vergisi LR firması tarafından karşılanır. Siz sadece yakıt masrafını karşılarsınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Platin Organizasyon Lideri 6 ay süresince 100 PW kişisel puan ve 6 ay süresince prim kabiliyetine sahip prim kazanma şansına sahip en az 250 PW değerinde 12 kişi ve bunun içinden 10 x %21 seviye (ekip içinde 10 Yeni üyenin en az kişi başı 12.000 PW yaparak Junior Takım Lideri ünvanına sahip olması) oluştuğu zaman Platin Organizasyon Lideri ünvanını kazanırsınız. LR firmasında Platin Organizasyon Lideri ünvanına hak kazanan iş ortakları  şirket aracı olarak Porsche marka aracını kullanırlar. Hak ettiğiniz şirket aracının bakım masrafları, sigortası, vergisi LR firması tarafından karşılanır. Siz sadece yakıt masrafını karşılarsınız.

Başkan Yardımcısı 6 ay süresince 100 PW kişisel puan ve 6 ay süresince 12 x %21 seviye (ekip içinde 12 Yeni üyenin en az kişi başı 12.000 PW yaparak Junior Takım Lideri ünvanına sahip olması) ve üyeleriniz içinden 1 kişi Platin Organizasyon Lideri ünvanını hak ettiği an Başkan Yardımcısı ünvanını kazanırsınız. LR firmasında Platin Organizasyon Lideri ünvanına hak kazanan iş ortakları  şirket aracı olarak Porsche marka aracını kullanırlar. Hak ettiğiniz şirket aracının bakım masrafları, sigortası, vergisi LR firması tarafından karşılanır. Siz sadece yakıt masrafını karşılarsınız.

Başkan 6 ay süresince 100 PW kişisel puan ve 6 ay süresince 12 x %21 seviye (ekip içinde 12 Yeni üyenin en az kişi başı 12.000 PW yaparak Junior Takım Lideri ünvanına sahip olması) ve üyeleriniz içinden 2 kişi Platin Organizasyon Lideri ünvanını hak ettiği an Başkan Yardımcısı ünvanını kazanırsınız. LR firmasında Platin Organizasyon Lideri ünvanına hak kazanan iş ortakları  şirket aracı olarak Porsche marka aracını kullanırlar. Hak ettiğiniz şirket aracının bakım masrafları, sigortası, vergisi LR firması tarafından karşılanır. Siz sadece yakıt masrafını karşılarsınız.

LR Üyelik Paketleri İçin Tıklayınız

LR Üyelik Başvurusu için Tıklayınız