Burada olduğunuza göre LR üyelik sistemini incelediğinizi düşünüyoruz…

Ay bazında kota şartı uygulanmadan indirimli LR katalog ürünlerini almak veya almış olduğunuz ürünleri %40 kar ile katalog fiyatlarından üyelerinize ve çevrenize satarak ek kazanç sağlamak için LR Health & Beauty Systems GmbH Şirketi’nin İş Ortaklığına üye olmanız gerekmektedir.

Üyelik için kayıt ücreti, aylık veya yıllık aidat gerekmemektedir. Fakat 99 TL’lik serbest seçim paketine üye olmanız durumunda 99 TL’lik sipariş vermeniz gerekmektedir. LR firması ayrıca katalog fiyatları üzerinden %28 indirimli satın alabileceğiniz 3 farklı fiyata sahip ürün paketi sunar:

Tanıtım Seti – 250 TL

LR Tanıtım setinde günlük ihtiyaçlara yönelik 8 adet kişisel bakım ürünü yer almaktadır. LR Tanıtım seti içindeki ürünleri üye olmadan topladığınızda 350  TL tutarına gelmektedir. Bu şekilde almak yerine LR Tanıtım seti üyeliğinizi başlatarak tüm paketi 250 TL’ye indirimli olarak elde edebilirsiniz.


LR Tanıtım seti almak istediğinize göre LR ürünlerini alış fiyatının üzerine %40 kar koyarak katalog fiyatları üzerinden satmayı planladığınızı düşünüyoruz. Bu sebeple ek gelir elde etmek istediğiniz için pakete dahil olan ürünlere ilave olarak 34 adet parfüm numunesi yani Starbox parfüm tester kutusu bedelsiz olarak sizin oluyor. (Numune adet 2ml) Starbox parfüm tester kutusunu ayrıca almak isterseniz fiyatı 70 TL’dir. LR Tanıtım Seti alarak Starbox parfüm tester kutusunu satış amaçlı müşterilerinize deneterek sipariş alabilir, ek kazanç elde edebilirsiniz. LR Tanıtım Seti paketinde yer alan ürünler değiştirilemez, fakat dilerseniz dilediğiniz ürünü paketin üzerine ekleyerek  1.4 indirimli olarak alabilirsiniz.


LR Tanıtım Seti Paketine dahil olan ürün listesi aşağıdaki gibidir:

 1. Aloe Vera MSM Vücut Jeli

 2. Aloe Vera Vücut Losyonu

 3. Aloe Vera El Kremi

 4. Aloe Vera Acil Durum Spreyi 500ml

 5. Microsilver Plus Diş Macunu

 6. Starbox Parfüm Numuneleri (Hediye)

 7. Aloe Vera Acil Durum Spreyi 150ml (Aloe Vera Box Set)

 8. Aloe Vera Konsantre (Aloe Vera Box Set)

 9. Aloe Vera Propolis Krem (Aloe Vera Box Set)

Tanıtım Seti’nde aşağıdaki belgeler standart olarak paket içeriğinde gelir:

 • LR Şirket Tanıtımı

 • LR İş Kılavuzu

 • İsim Listesi

 • Fiyat Listesi

 • İş Ortağı Başvuru Formu (6 adet)

 • LR Katalog (3 adet)

 • LR World – Ay bazında öne çıkarılmış olan ürünler ayrıca kampanyalı ürünler (5 adet)

 • LR Pazarlama Planı

İndirimi ürün almak ile beraber LR’ye giriş yaparak, detaylı ürün gamına sahip olmak isteyen, ürün satışından %40 karlı satış yapmak isteyen girişimcilere İş Geliştirme Seti  önerilmektedir. Fakat şu an için alım gücünüz LR İş Geliştirme Seti’ni almaya el vermiyor ise tercihiniz LR Tanıtım Seti alarak başlamak olmalı:

 • LR’nin en çok satanlar kategorsinde yer alan Aloe Vera Box Set bu pakette yer almaktadır. Yukarıdaki listeden tekrar inceleyebilirsiniz. Aloe Vera Box set ile beraber pakette yer alan diğer günlük bakım ürünleri de kullanımınız sonrası ürün kalitesinden emin olarak satabileceiğiniz tercih düzeyi yüksek ürünlerden. Bu paketi alan iş ortağı direkt olarak sistemde hanesine 80 puan yazdırır. (Biriken puanlar sayesinde otomobil konseptine uzanan bir çok ödülü almaya hak kazanabilirsiniz. Hayal değil şu anda ülkemizde ve dünyada binlerce LR iş ortağının kullandığı araçlar mevcuttur.


 • Günümüzde bir çok konuda bilinçli tüketim yapmak isteyen birey sayısı geçmiş yıllara göre cidi düzeyde gelişme sağlamıştır. Bu sebeple, örnek olarak kendine, bebeğine ve gelişme çağındaki çocuklarına itina ile bakan, kendine özen gösteren, elinin altında her zaman ihtiyaca kullanıma uygun ürün bulundurmak isteyen kişiler çevrenizde olacaktır. Bunu düşünerek LR dünyasına giriş yaptığınız için bir çok ürünü kullanım alanına ve ihtiyaca göre %40 karlılık ile satabilirsiniz.


 • Tavsiye olarak bu paket içinde hediye olarak gelen Starbox parfüm seti işinize çok yarayacaktır. Testerlar ile ürün almak isteyen kişilere parfümleri denetek almalarını sağlayarak işe başlayabilir diğer ihtiyaca uygun olan ürünleri öğrenme konusunda kendinize zaman kazandırabilirsiniz. Siz dahil kimse ürünün denemesini yapmadan parfüm, kullanıcıdan yorumunu almadan ürün almak istemez. Bu sebeple almış olduğunuz ürünleri herşeyden önce mutlaka kendiniz deneyin ve kalitesinden emin olun. Kalitesinden emin olduğunuz ürünleri satmak sizlere ayrı bir özgüven ve satış başarısı kazandırır.

LR Üyelik Paketleri İçin Tıklayınız

LR Üyelik Başvurusu için Tıklayınız