Burada olduğunuza göre LR üyelik sistemini incelediğinizi düşünüyoruz…

Ay bazında kota şartı uygulanmadan indirimli LR katalog ürünlerini almak veya almış olduğunuz ürünleri %40 kar ile katalog fiyatlarından üyelerinize ve çevrenize satarak ek kazanç sağlamak için LR Health & Beauty Systems GmbH Şirketi’nin İş Ortaklığına üye olmanız gerekmektedir.

Üyelik için kayıt ücreti, aylık veya yıllık aidat gerekmemektedir. Fakat 99 TL’lik serbest seçim paketine üye olmanız durumunda 99 TL’lik sipariş vermeniz gerekmektedir. LR firması ayrıca katalog fiyatları üzerinden %28 indirimli satın alabileceğiniz 3 farklı fiyata sahip ürün paketi sunar:

Serbest Seçim – En az 99 TL

Serbest Seçim Paketinin işleyişi : Serbest seçim paketine üye olduktan sonra tarafınıza iletilecek olan kullanıcı adı ve şifre bilgileri aracılığı ile sisteme buradan giriş yaparak  katalog fiyatları üzerinden belirlemiş olduğunuz ihtiyalarınızıa ilişkin yada ben bunları satarım dediğiniz ürünler üzerinden en az 139 TL değerine ulaşan ürünler seçersiniz. Seçmiş olduğunuz ürünler tarafınıza 99 TL’ye indirilerek gelir. ( 139 TL / 1.4 : 99 tl ) Sistem üzerinden seçeceğiniz ürün sayısında herhangi bir sınırlama yoktur. Ne kadar ürün satın alırsanız tümünü %28 indirimli olarak ödersiniz.


Örnek olarak 109,90 TL’lik bir ürün alacaksınız:

Katalog fiyatı: 109,90 TL

Üye olduğunuz için indirimli alış fiyatı : 109,90 TL / 79 :  TL’dir.

Satmak istediğinizde katalog fiyatından satarak 79 TL x %40 : 109,90 TL’den satarak 30,99 TL kazanabilirsiniz.


Serbest Seçim setini seçerek LR sistemine üye olduğunuzda aşağıda yer alan belgeler, seçmiş olduğunuz 99 TL değerindeki ürünler ile beraber gelir:

  • Fiyat Listesi

  • İş Ortağı Başvuru Formu (2 adet)

  • LR Katalog (1 adet)

  • LR Şirket Tanıtımı

  • LR Pazarlama Planı


LR Serbest Seçim Paketin Amacı:

LR Serbest Seçim Paketini alan üyeler genellikle satışı düşünmeyen kendine inidirimli ürün almak isteyen üyelerin tercihidir.

Fakat LR ürünlerini geliş fiyatına alarak, %40 karlılık ile satış yapabilir, sisteme yeni üye yaparak puan kazanabilir, yapmış olduğunuz üyeninde yeni üye yapmasında puan kazanabilir, kendi satışlarınızdan ve ağınızda olan iş ortaklarınızın satışından puan kazanabilir ve ilerleyen zaman içinde  ödüllere ve Renault,Opel, Mercedes,Porsche şirket aracından birini binme imkanına sahip olabilirsiniz.

BİLGİ:  Sistemde seçmiş olduğunuz ürünlerin toplam PW’si ne olarak belirlenmiş ise belirtilen PW puanının kazanırsınız. Sistemde  40 pw de, 400 pw de yer almaktadır.

Sizde LR sistemindeki ürünleri satarak kendinize girişimcilik ortamı yaratmak ve ciddi ek kazançşar elde etmek isterseniz kesinlikle LR İş Geliştirme Seti veya LR Tanıtım Seti ile üye olmanız önerilir.

LR Üyelik Paketleri İçin Tıklayınız

LR Üyelik Başvurusu için Tıklayınız