Burada olduğunuza göre LR üyelik sistemini incelediğinizi düşünüyoruz…

Ay bazında kota şartı uygulanmadan indirimli LR katalog ürünlerini almak veya almış olduğunuz ürünleri %40 kar ile katalog fiyatlarından üyelerinize ve çevrenize satarak ek kazanç sağlamak için LR Health & Beauty Systems GmbH Şirketi’nin İş Ortaklığına üye olmanız gerekmektedir.

Üyelik için kayıt ücreti, aylık veya yıllık aidat gerekmemektedir. Fakat 99 TL’lik serbest seçim paketine üye olmanız durumunda 99 TL’lik sipariş vermeniz gerekmektedir. LR firması ayrıca katalog fiyatları üzerinden %28 indirimli satın alabileceğiniz 3 farklı fiyata sahip ürün paketi sunar:

İş Geliştirme  Seti – 439 TL

LR’den ek gelir kazanmak isteyenlerin en çok tercih ettiği ve kullanıcıların en çok satın aldığı Aloe Vera ürünlerinden oluşan İş Geliştirme Paketi içeriğinde 19 adet cilt bakım ürünü yer almaktadır. Bu paket katalog fiyatları üzerinden kullanıcı olarak almak istediğinizde 610 TL’ye gelmektedir. Fakat bu şekilde almak yerine 439 TL’ye indirimli olarak LR İş Geliştirme Paketi üyeliği alarak pakete sahip olabilir, kendiniz kullanabilir ve çevrenize katalog fiyatları üzerinden satarak ciddi ek gelirler elde edebilirsiniz.

Ek olarak 34 tane parfüm numunesini (her biri 2ml) içeren Starbox parfüm testerları kutusu hediye olarak gelir. Sonradan almak isterseniz bu tester kutusu 70 TL’dir. Paketteki ürünler değiştirilemez, ancak istediğiniz ürünü ekleyebilirsiniz. Setteki tüm ürünleri listesi şu şekilde:

LR İş Geliştirme Seti Paketine dahil olan ürün listesi aşağıdaki gibidir:

 1. 1 adet Aloe Vera Krem Sabun

 2. 1 adet Aloe Vera Acil Durum Spreyi (Aloe Vera Box Set)

 3. 1 adet Aloe Vera Konsantre (Aloe Vera Box Set)

 4. 1 adet Aloe Vera Propolis Krem (Aloe Vera Box Set)

 5. 1 adet Aloe Vera Thermo Losyon

 6. 1 adet Aloe Vera MSM Vücut Jeli

 7. 1 adet Aloe Vera El Kremi

 8. 1 adet Aloe Vera Duş Jeli

 9. 1 adet Aloe Vera Hassas Cilt Kremi

 10. 1 adet Aloe Vera Vücut Losyonu

 11. 1 adet Aloe Vera Deo Roll-on

 12. 1 adet Aloe Vera Saç Kürü Spreyi

 13. 1 adet Aloe Vera Şampuan

 14. 1 adet Aloe Vera Yumuşak Temizleme Mendilleri

 15. 1 adet Aloe Vera Yüz Peelingi

 16. 1 adet Aloe Vera Gündüz Kremi

 17. 1 adet Aloe Vera Dudak Koruyucu

 18. 1 adet Aloe Vera Nemlendirici Jel Krem

 19. 1 adet Aloe Vera Hassas Diş Macunu

 20. 1 adet Aloe Vera Diş Macunu

 21. Starbox Parfüm Numuneleri (Hediye)

İş Geliştirme Seti’nde aşağıdaki belgeler standart olarak paket içeriğinde gelir:

 • 3 adet LR Katalog

 • 1 adet İş Ortağı Fiyat Listesi

 • 1 adet Şirket Tanıtımı

 • 1 adet LR Pazarlama Planı

 • 1 adet İsim Listesi

 • 1 adet LR İş Klavuzu

 • 5 adet LR World

 • 6 adet İş Ortağı Başvuru Formu


Artık sizde ek gelir elde etmek istiyor ve ben bu işten ciddi kazançlar  elde etmek istiyorum, ayrıca Renault,Opel, Mercedes,Porsche şirket aracı ve diğer ödüllerden kazanmak istiyorum diyorsanız LR İş Geliştirme Paketi tercih etmeniz gereken en avantajlı pakettir. 

Avantajlarından Bahsedersek :

 • LR iş ortağı olarak ağ oluşturmak ve kullanıcılara ürün kalitelerini en iyi şekilde anlatabilmek için öncelikle bir çok ürünü sizin deneyerek müşterilerinize satmanız gerekir. Edindiğiniz kullanım tecrübeleri satışınız için pozitif bir satış argümanı olacaktır. Yaptığımız bu işte en başarılı satış, kendi deneyimlerimizi anlatarak olmaktadır. Bu sebeple sadece katalog ile satış yapmaya çalışmak sizi satış arttırma çabalarınızda noksan bırakabilir. Kalitesinden emin olduğunuz ürünleri satmak sizlere ayrı bir öz güven ve satış başarısı kazandırır.


 • Yukarıda belirtmiş olduğumuz detaylar sayesinde gireceğiniz arkadaş ve benzeri ortamlarda LR ürünlerinden bahsederken sunum yeteneğiniz artar. Alım yapmak isteyen kişilere ne kadar çok üründen bahseder ve somut olarak ortaya koyabilirseniz alıcı kişi o derecede sizinle ilgilenecektir. İş Geliştirme Seti alarak en çok satış yapılan ürünlere sahip olacağınız için elinizde ciddi numune ve tester ürünler bulunacaktır. Kendinize yaratacağınız bu artı sayesinde ürünleri almak isteyen kullanıcılara ürünleri gösterebilir, dokandırabilir, koklatabilir ve hissettirebilirsiniz. Satış ile beraber en önemlisi ise  yapacağınız LR Üyelik görüşmesi size olumlu geri dönüş olarak yansır.


 • İş Geliştirme Seti alarak yukarıda belirtilmiş olan en çok satılanlar kategorisinde yer alan ürünlere sahip oluyorsunuz. İş Geliştirme Paketi katalog fiyatları üzerinden kullanıcı olarak almak istediğinizde 610 TL’ye gelmektedir. Fakat bu şekilde almak yerine 439 TL’ye indirimli olarak LR İş Geliştirme Paketi sahip oluyorsunuz. Bu sayede bir çok ürünü kullanabilir bazılarını da %40 karlılık ile alış fiyatınızın üzerine kar koyarak katalog fiyatlarından satabilir ve ek kazanç elde edebilirsiniz. Bu sayede vermiş olduğunuz üye olma kararının yerinde bir karar olduğunu görebilir, bu işi yapabildiğinizi tasdikleyebilir ve motive olabilirsiniz.


 • İş Geliştirme Paketi alarak LR sistemde hanenize tam olarak 250 puan yazdırırsınız. Bir başka açıdan baktığımızda bu rakam LR ürün gamında bulunan en düşük paketin neredeyse 5 katına denk gelmektedir. Bu paketi hem indirimli alıp karlı satabiliyor hemde sistemde puan kazanıyorsunuz. Üye yapmayı düşündüğünüz kişileri İş Geliştirme Paketinden yapmanız öneririm. Hem siz yeni üyenizden 250 puan kazanır, üyeniz de indirimli ürün alarak karlı satışlar yapmaya başlayabilir, ayrıca üyeniz de yeni üyeler yaparak üçüncü,beşinci,yirminci,ellinci üyeden dahi puan kazanabilirsiniz. Üye sayınız ve üyelerinizin satışları arttıkça sizin ağınızda bulundukları için bütün üyelerden puan kazanabilir ciddi primler ve ödüller elde edebilir, 6 ay gibi bir sürede organizasyon lideri olarak tüm giderleri şirkete ait olan şirket aracı alabilirsiniz. (Şirket aracının sadece yakıt parasını karşılarsınız. Herhangi bir sigorta, kasko, vergi , servis ücreti ödemezsiniz)


 • İlk zamanlar satışta ve üye alma konularında zorlanabilirsiniz fakat canınızı sıkmayın. Üye olduysanız zaten girişimci bir insansınızdır. Kimse yapmış olduğu girişimde ilk gün para kazanmıyor. Fakat yapılan işin kalitesi, ürün kalitesi iyi ise  zamanla kullanıcılar tarafından fark edilir ve satın alınır duruma geliyor. Siz diğer paketleri tercih eden iş ortaklarına göre daha şanslısınız. Çünkü elinizde diğer paketlere göre çok daha fazla denemeye ve kullanıma tabi ürün bulunuyor. Ürünleri kullanıcılarda deneyerek, geniş portföye sahip parfüm tester kutularını müşterilere sunarak, koklatarak yavaş yavaş satış yapmaya başlayabilirsiniz. Siz dahil herkes için genel geçerli olan bir doğrumuz olduğunu hiçbir zaman unutmamalıyız. Kimse koklamadan parfüm almak istemez .


 • LR sisteminde kariyer planlıyor ve ciddi kazanç ve ödüller hedefliyorsanız  benim tavsiyem İş Geliştirme Seti ile sisteme üye olmanızdır. İş Geliştirme Seti ile bu işe giriş yapanların LR’da diğer paket sahiplerine göre çok daha hızlı yükseldikleri ve çok daha iyi para kazandıkları herkes tarafından kabul edilmektedir. Son olarak sadece İş Geliştirme Paketin özel olarak peşin fiyatına 3 taksitle paketi satın alabilirsiniz.


 • Tüm LR İş Ortaklarına kazançlı cirolar, etkin ve aktif üyeler akabinde ciddi primler ve ödüller dileriz …

LR Üyelik Paketleri İçin Tıklayınız

LR Üyelik Başvurusu için Tıklayınız