LR Health&Beauty Ö. Barış Turan Bloomberg TV İş Dünyası Röportajı 2017

2017 yılı değerlendirilirken ülkemizde 8 milyar TL dünyada 200 milyar doları geçen kozmetik sektörü değerlendirildi. Yeni yıl başlarında yaşanan yoğunlukların hareket yarattığı ve diğer aylara göre ciroların daha fazla olduğu aylar olarak belirtiliyor. LR İş Ortaklari içinde yeni yıl sonları, yılbaşı alışverişleri büyük önem arz etmektedir. Cirolarınızı arttırmak için güzel fırsatlar.

7

Buradan Üye olarak ürünleri istediğiniz zaman katalog fiyatı üzerinden %28 indirimli alabilirsiniz.

Ürünleri satın almak için buradan başvuru yapabilir, üye olarak ihtiyacınız olan tüm ürünleri %28 indirimli alabilir, ayrıca katalog fiyatı üzerinden satışını yaparak ek gelir kazanabilirsiniz.

Buradan Bize Ulaşabilirsiniz

İstediğiniz herhangi bir LR Aloevera ürününün satışı için bizlere başvurmanız yetecektir. Arzu ederseniz çok daha kapsamlı bir bilgi alabilir ya da ekibimize katılarak yapacağınız satışlar ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. LR ürünleri herkesi büyüleyecek ve en etkili içerikler ile herkesin vazgeçilmezlerinden biri olmayı sürdürüyor olacaktır.

Facebook Yorumları

Web Sitesi Yorumları

 1. Mine Kantur
  Cevapla

  LR firmasına iş ortağı olmak için yardımcı olabilirseniz sevinirim. Home office sanıyorum. Satış ve primler ile ilgili bilgilendirme yapabilirseniz.

  • Gizem Korkmaz
   Cevapla

   Mine Hanım Merhaba,

   İletişim bölümünden mail ve telefon numarasını iletirseniz sizlere en hızlı şekilde dönebilirim.

   Ayrıca sitemizden üyelik ve prim ile ilgili yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımla,

YORUM BIRAK.