LR, Türkiye’de hızla büyümeye devam ediyor

1985 yılında Almanya’da temelleri atılan 30 farklı ülkede faaliyetlerini sürdüren LR, Avrupa’da doğrudan satış tekniği ile çalışan ve en yüksek ciro elde eden şirketler sıralamasındadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aylık kota yok

LR iş ortaklığı çalışma sisteminde aylık bazda ürün satın alma veya ürün satış zorunluluğu bulunmamaktadır. LR Üyeliğini alan iş ortağı borçlanmadan ve sıfır risk ile iskontolu ürün satın alabilir ve katalogda yer alan fiyatlardan kazanç sağlayabilirsiniz.

 Sertifikalar

LR firması kullanıcılarına sunmuş olduğu ürünleri için DERMATEST®, SGS INSTITUT FRESENIUS, IASC ve benzeri bağımsız kuruluşlardan sertifika ve kalite onayı alır.

Gıda takviyesi ve bakım alanında geliştirmiş olduğumuz çok sayıda ürün yeniliği defalarca ödüllendirilmiştir. Örneğin saygın INSTITUT FRESENIUS tarafından da. 50’yi aşkın Aloe Vera ürünü de sektörde rağbet gören IASC işaretini taşımaktadır.

SGS INSTITUT FRESENIUS Kalite İşareti

Eğer bir üründe SGS INSTITUT FRESENIUS Kalite İşareti bulunuyorsa, sadece ürünün kendisi değil çok daha fazlası kontrol edilmiş demektir. Geniş kapsamlı kontrol sürecinde ilk önce ham maddeler, ürünün bileşenleri ve tedarikçiler kontrol edilir ve daha sonra üretilen ürün son olarak bir kez daha kontrolden geçer.

Ayrıca: İşaret verildikten sonra da, ürünün, kalite işaretinin alınması için önemli rol oynayan kalitesinin aynı düzeyde olup olmadığı kontrol edilir.

SGS INSTITUT FRESENIUS işareti bulunan ürünler: Colostrum ve Aloe Vera Jel İçecek

Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edin

Gıda takviyesi ve bakım alanında geliştirdiğimiz ürün yenilikleri için bize defalarca ödül veren diğer enstitüler şunlardır:

Dermatest

Original DERMATEST®“ işareti, kontrol yöntemlerinin takip edilebilirliğinin ve bununla birlikte tüketici ve üretici güvencesinin teminatıdır. Bu işareti taşıyan ürünler, kontrol edilen ve onaylanan kalitenin verdiği sözü yerine getirir.

Dermatest web sayfasını ziyaret edin

IASC (International Aloe Science Council)

IASC, Aloe Vera endüstrisinin dünya çapındaki derneğidir ve Aloe Vera’nın teşvik edilmesini desteklemektedir. LR, sahip olduğu 50’yi aşkın kalite işareti ile dünya çapında en çok IASC ödülü alan şirkettir (Son güncelleme: 2011). Aloe Vera Jel ürününde özellikle koruyucu bir üretim yöntemi olan soğuk üretim yöntemi LR’ın bu alanda rakipsiz kılmaktadır.

IASC web sitesini ziyaret ediniz

Ücretsiz eğitimler

LR Academi, sistemli eğitim

LR Academi, hedefe odaklı bir eğitim sistemi, birinci sınıf konuşmacılar, kapsamlı bir bilgi transferi demektir ve çok sayıda LR kariyerinin temelini oluşturur. 

LR’ın eğitim konsepti sektörün en iyileri arasında yer alır. LR Academy’de pratik uygulamaya yakın ve bireysel eğitim verilir.

LR Academi iki bölüme ayrılır:

  1. LR ürünlerinin kullanım ve avantajlarının kapsamlı bir şekilde tanıtıldığı ürün eğitimleri.

  2. LR iş modelinin ve bireysel satış işinin oluşturulması için gerekli olan bilgilerin aktarıldığı satış seminerleri.

LR Academi’de verilen tüm eğitimlerin ve seminerlerin hedefi, katılımcılara kişisel başarıları için gereken bilgi birikimini aktarmaktır.

Hayvanlar üzerinde test yok

LR’nin kullanıcılarına sunmuş olduğu hiç bir üründe hayvanlar üzerinde uygulanmış olabilecek bir test sonucu bulunmamaktadır. Pan-Avrupa’nın hayvanlar üzerinde test uygulanma yasağı yasasını getirmeden önce bile LR, hiçbir kozmetik ürününü hayvanlar üzerinde test ettirmemiştir.

LR Üyelik Paketleri İçin Tıklayınız

LR Üyelik Başvurusu için Tıklayınız