LR Guido Maria Kretschmer Erkek Parfümü Kokusu

Guido Maria Kretschmer Erkek Parfümü

İşte sizlere yine harika bir parfüm tanıtımı yapıyor olacağız.  Uluslararası bir modacı olan Guido Maria Kretschmer ile onun sizlere sunduğu hoş kokudan oluşan parfüme ulaşmak ise oldukça cazip fiyatlar ile sunuluyor olacak.

Bizce özel bir koleksiyon kokusu olarak piyasaya hâkim olan bu koku her erkeğin hoşlanacağı türden bir koku olacak. Modaya bu kadar yön veren ve her yaptığını beğendiren bir tasarımcının el attığı koku sizce nasıl olabilir? Tabi ki oldukça beğenilen ve talep gören bir kokuya sahip olacak.

Guido Maria Kretschmer parfüm kokusu neye benziyor?

Yine de siz Guido Maria Kretschmer parfümünü koklamaya fırsatınız yoksa ve kokusunu merak ediyorsanız bu anlamda sizlere yardımcı olmak isteriz elbette. Kokusunda yer alan mandalina, gül ve vanilya kokusu sizi büyüleyecek. Oldukça hoş ve hafif bir koku arıyorsanız ama aynı zamanda kalıcı olsun diyorsanız bizce bu oku tam size göre olacak. Ilkbahar ayları ve yaz aylarında en çok tercih edilecek erkek kokularından biri olacak gibi duruyor.

 

BURADAN İHTİYACINIZA GÖRE TÜM ÜRÜNLERİ BULABİLİRSİNİZ.

Buradan Üye olarak ürünleri istediğiniz zaman katalog fiyatı üzerinden %28 indirimli alabilirsiniz.

Ürünleri satın almak için buradan başvuru yapabilir, üye olarak ihtiyacınız olan tüm ürünleri %28 indirimli alabilir, ayrıca katalog fiyatı üzerinden satışını yaparak ek gelir kazanabilirsiniz.

Buradan Bize Ulaşabilirsiniz

İstediğiniz herhangi bir LR Aloe Vera ürününün satışı için bizlere başvurmanız yetecektir. Arzu ederseniz çok daha kapsamlı bir bilgi alabilir ya da ekibimize katılarak yapacağınız satışlar ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. LR ürünleri herkesi büyüleyecek ve en etkili içerikler ile herkesin vazgeçilmezlerinden biri olmayı sürdürüyor olacaktır.

Facebook Yorumları

YORUM BIRAK.