LR üyesi (iş ortağı) olarak direkt olarak satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Ön Bilgi: LR ürünlerinin internet üzerinden satışı firma politikasının ve iş ortaklarının korunması için engellenmektedir. LR ürünleri tüm dünyada ve ülkemizde ikamet etmekte olduğunuz ilde çalışan iş ortakları tarafından kullanıcılara ulaştırılır. İş ortakları bu sistem ile çalışmasını yaptıkları ve sattıkları ürünler sayesinde her ayın 15’inde kazançlarını hesaplarında görebilirler.

LR Üyelik Paketleri İçin Tıklayınız

LR Üyelik Başvurusu için Tıklayınız

%40 Karla Satış

Üretim menşei Almanya olan LR ithal ürünleri %40 karlılık ile satabilirsiniz.

Almanya menşeli LR ürünlerini çevrenize ve ağınıza alış fiyatının üzerine %40 karlılık koyarak ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Satışın yanında LR’ye yeni iş ortağı (üye) kazandırdığınızda ek puan alır ve üyenizin satışlarından da prim kazanabilir, üyenin üyesindende devam eden bir sistem oluşturabilirsiniz.

Ekip Satışlarından Prim

Çevrenizi ve Arkadaşlarınızı LR Üyesi yaparak ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

LR üyesi olduktan sonra satışlarınızdan kazanmış olduğunuz %40’lık kazancın yanında LR üyesi yapmış olduğunuz ekip arkadaşlarınız üzerinden ilave puan ve prim kazanarak kazancınızı her geçen gün arttırabilir ve her ayın 15’inde hesabınızda görebilirsiniz.

LR Otomobil Konsepti

Ciro hedefini tutturun, şirket aracı kazanın.

LR iş ortağı olduktan sonra kariyer basamaklarını tırmanmaya başlarsınız. Kariyer satışlarınızı geliştirerek Opel, Renault, Mercedes veya Porsche şirket aracına sahip olabilmeniz için hiçbir engel yoktur. Ayrıca daha fazla cirolara ulaşmak için ekip kurmanız en avantajlı yöntemdir. LR üyesi yapacağınız her üyeden puan ve ciro artısı kazanırsınız. Üye yaptığınız kişide yeni üye yaparsa bağlantılı olarak sizde puan kazanırsınız.

LR Üyelik Paketleri İçin Tıklayınız

LR Üyelik Başvurusu için Tıklayınız