Aloe Vera Bitkisi Nedir? Nerelerde Kullanılır?

LR Dünyası
621
29

Son yıllarda kozmetik dünyasında çok yaygın olarak kullanılan ve etkileri herkesçe dilden dile dolaşan Aloe Vera bir bitkidir. Özellikle cilt yenileme de ve birçok cilt sorunlarında kullanılacak özlerden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Özellikle son yıllarda LR markasına ait ürünlerde yer alan Aloe vera özü ve bu kremlere ve ürünlere oluşan özel ilgi zaten bitkinin ne kadar etkili ve doğru bir tercih olduğunu görüyor olacaksınız.

Aloe vera bitkisi nedir olarak tam baktığımızda ve daha çok kökenine baktığımızda bir Afrika kökenli bitki olduğunu görüyoruz. Tıbben de kullanılan ve tıp alanında ismi sarısabır olan bu bitkinin kendi içinde ayrılan tam 400 farklı çeşidi bulunmaktadır. Özellikle yaprakları uzun ve eti bir yapıya sahiptir. Kalın olarak başlayarak yapraklar ince bir uç olacak şekilde sona verecek. Aynı zamanda dikenli bir bitki olarak da ön plana çıkmaktadır. Boy ortalaması ise genellikle 50 cm arasında olmaktadır. Bazı Aloe vera türleri çiçek açabildiği gibi bazıları ise çiçek açmadan yapraklar ile hayata tutunmaktadır.

Aloe Vera nerelerde kullanılır?

Aloe Vera kozmetik sektörüne hakim

Özellikle kozmetik sektöründe faydaları ve mucizeleri ortaya konulan Aloe Vera bitkisi LR markası ile birleşti ve bugün kullanabileceğiniz, en etkili çözümleri bulabileceğiniz sonuçları ile sizlere tüm faydalarını sunuyor olacak. Sizlerde ihtiyaçlarınıza göre belirli olan LR Aloe vera ürünlerini alıp kullanabilir ve cildiniz için faydalarını ortaya çıkarabilirsiniz.

Aloe Vera içeriğinde neler var?

Yapılan araştırmalarda Aloe Vera yaprağı kırıldığında ortaya bir jel çıkmakta ve bu jelde birçok vitamin ve mineral barındıran tam bir şifa kaynağı olarak hizmet vermeye başladığını görebiliriz. İçinde tam 20 çeşit mineral, 18 çeşit aminoasit ve aynı zamanda 12 çeşit vitaminler bulunmaktadır. Dolayısı ile daha içinde yer alan birçok etkin maddesi ile özellikle kozmetik ürünlerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir diyebiliriz. Sizlerde bizlere katılarak LR Aloe Vera ürünlerini kullanmaya başlayın ve farkı bire bir en kısa zamanda göreceğinize tanık olun. Hatta sevdiklerinize ve yakınlarınız satışını yapmak istediğinizde ise ekibimize katılarak sizlerde LR ailesine yani bizlere katılabilirsiniz.

ALOE VERA JEL NEDİR FAYDALARI KONUSUNA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Buradan Ürünlere Ait Kataloğa Gidebilirsiniz.

Ürünleri satın almak için buradan başvuru yapabilir, üye olarak ihtiyacınız olan tüm ürünleri %28 indirimli alabilir, ayrıca katalog fiyatı üzerinden satışını yaparak ek gelir kazanabilirsiniz.

Buradan Bize Ulaşabilirsiniz

İstediğiniz herhangi bir LR Aloe vera ürününün satışı için bizlere başvurmanız yetecektir. Arzu ederseniz çok daha kapsamlı bir bilgi alabilir ya da ekibimize katılarak yapacağınız satışlar ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. LR ürünleri herkesi büyüleyecek ve en etkili içerikler ile herkesin vazgeçilmezlerinden biri olmayı sürdürüyor olacaktır.

 

Facebook Yorumları

YORUM BIRAK.